שמן אתרי עץ התה

10 מ"ל

Melaleuca alternifolia

Tea Tree Oil

שמן זה מופק מעליו של צמח המכונה עץ התה הרפואי אשר מקורו באוסטרליה. השם ניתן לצמח זה ע"י קפטן קוק אשר הגיע לאוסטרליה ב-1770 ומלחיו השתמשו בעליו של עץ זה כתחליף לתה אמיתי אשר לא היה בנמצא.

השמן הינו חומר אנטיספטי חזק מאד ועם זאת הוא ניתן לשימוש בכל סוגי העור, גם בעור רגיש. ניסיון של קוסמטיקאיות ומטפלים רבים מראה כי לשמן זה השפעה מועילה מאד בטיפול באקנה. בנוסף להיותו קוטל חיידקים רב עצמה, שמן עץ התה הראה יעילות רבה בטיפול במגוון רחב של זיהומים פטריתיים כגון פטריות ברגליים (Tinea Pedis), בציפרניים (Paronychia), פטרת המפשעה (Tinea Cruris) וגם קאנדידה (Candida Albicans).

בשנת 1930 פרסם כתב העת היוקרתי Medical Journal Of Australia מאמר בו דווח על תוצאות טיפול באמצעות שמן עץ התה בפצעים מזוהמים, וכך נכתב: "התוצאות אשר אובחנו במגוון מצבים בהם הוא נוסה לראשונה היו מעודדות מאד, מרשימה העובדה שהוא כילה את המוגלה והשאיר נקיים את פני השטח של פצעים מזוהמים, כך שפעולת קטילת החיידקים הפכה יעילה יותר מבלי שנגלה כל נזק לרקמה. זה היה דבר חדש, מכיוון שרוב קוטלי החיידקים הורסים רקמות יחד עם הבקטריות." באותו כתב עת, ב 1990, התפרסם מחקר של פרופסור ברנטסון עם 124 מטופלים הסובלים מאקנה, במטרה להשוות בין היעילות של שמן עץ התה לבין זו של בנזואיל פראוקסיד – מרכיב נפוץ בתכשירים לטיפול באקנה. אמנם פעילותו של שמן עץ התה הייתה איטית יותר, אך התוצאה הסופית הייתה די דומה, עם יתרון ברור לטובת שמן עץ התה במיעוט תופעות הלוואי.

 

28.00 ₪

הוראות שימוש

לתשומת לב משתמשי האתר: אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שהמידע המובא באתר זה יהיה אמין ומדוייק. עם זאת, מידע זה הינו בגדר דעה והמלצה בלבד ואין לראות בו תחליף למרשם או טיפול רפואי.

טיפ

שמן עץ התה הינו חומר אנטיספטי חזק מאד ועם זאת ניתן לשימוש בכל סוגי העור, גם בעור רגיש. לשמן זה השפעה מועילה מאד בטיפול באקנה ובענייני עור רבים. בנוסף להיותו קוטל חיידקים רב עצמה, שמן עץ התה הראה יעילות רבה בטיפול במגוון רחב של זיהומים פטרייתיים. השמן יעיל לטיפול גם בפצעי בגרות. אנו משתמשים בו בסבונים ובמוצרים ייעודיים כמו – משחת חיתולים לתינוק ובשפתון לשפתיים יבשות ופגומות.  

דואר רשום 25 ש"ח

שליח עד הבית 49 ש"ח

משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח

דרגו את המוצר

כתוב את חוות הדעת שלך על המוצר: שמן אתרי עץ התה

  כוכב 1
גרוע
2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
מעולה
דירוג מוצר