שמן אתרי מנטה ארוונסיס

10 מ"ל

Mentha piperita

Peppermint

המנטה היא עשב רב-שנתי ממשפחת השפתניים שמקורו באזור המזרח התיכון ומערב אסיה, אך היא נפוצה במקומות רבים בעולם. ישנם עשרות סוגים שונים של מנטה.

 כל סוגי המנטה מניבים שמן אתרי, המופק מהעלים והפרחים. בשמן המנטה החריפה והמנטה הסינית נעשה השימוש הנרחב ביותר מבין כל השמנים האתריים. שמן המנטה מצוי באינספור משחות רפואיות, בעיקר למטרות שיכוך כאבים, הוא גם משמש כמרכיב המיועד לטשטש טעם רע בתרופות וכחומר טעם וריח במשחות שיניים ובמזונות שונים דוגמת סוכריות ושוקולדים. שמן המנטה (גם החריפה ובמיוחד הסינית) מכיל אחוז גבוה של מנתול.

25.00 ₪

הוראות שימוש

אזהרות: שמן מנטה חריפה ומנטה סינית: להמנע בזמן הריון, בפעוטות, בחולי אפילפסיה ובמצב של חום גוף גבוה. להמנע מעיסוי גוף כללי (גורם לתחושת קור עזה) או כשמן אתרי יחיד בתערובת. להמנע משימוש בשעות הלילה (עלול למנוע הרדמות). 

לתשומת לב משתמשי האתר: אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שהמידע המובא באתר זה יהיה אמין ומדוייק. עם זאת, מידע זה הינו בגדר דעה והמלצה בלבד ואין לראות בו תחליף למרשם או טיפול רפואי.

טיפ

שמן המנטה נמצא בשימוש נרחב בתרבויות רבות וסגולותיו תורמות לחיזוק ושיפור הבריאות. בארומתרפיה נחשב למשכך כאבים, מאלחש , מעורר, ממריץ ומרענן, אנטי-דלקתי ואנטי-פטרייתי.
משמש במצבים של אקנה, דרמטיטיס, עור מגורה ואדמומי.
אזהרות: להימנע משימוש במוצרים המכילים מנטה- בזמן הריון, בפעוטות, בחולי אפילפסיה ובמצב של חום גוף גבוה.

דואר רשום 25 ש"ח

שליח עד הבית 49 ש"ח

משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח

דרגו את המוצר

כתוב את חוות הדעת שלך על המוצר: שמן אתרי מנטה ארוונסיס

  כוכב 1
גרוע
2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
מעולה
דירוג מוצר