סבון חלב עיזים אורגני - תערובת מדברית

100 גרם

100% מסך הרכיבים ממקור טבעי

87% מסך הרכיבים מחקלאות אורגנית

תערובת מדברית סבון עשיר משמנים טבעיים וחלב עיזים המיוצר בשיטה קרה וידנית ומתוסף בתוספים מדבריים ייחודיים להעשרה ורענון של העור.
35.00 ₪

הוראות שימוש

לסבן בתנועה סיבובית בחלקי הגוף הרצויים, להשאיר מספר דקות ולשטוף במים חמימים. להניח על סבוניה מחוררת נקייה ממים. להימנע ממגע בעיניים.

טיפ

הסבון מזין, מחטא ובעל יכולת ריפוי. עשיר בלחות ולכן ניתן גם לשימוש על עור הפנים. מומלץ לכל סוגי העור, לעור יבש, בעייתי, כולל העור הרגיש ביותר. הסבון מזין, מחטא ובעל יכולת ריפוי. עשיר בלחות ולכן ניתן גם לשימוש על עור הפנים. מומלץ לכל סוגי העור, לעור יבש, בעייתי, כולל העור הרגיש ביותר. הסבון מזין, מחטא ובעל יכולת ריפוי. עשיר בלחות ולכן ניתן גם לשימוש על עור הפנים. מומלץ לכל סוגי העור, לעור יבש, בעייתי, כולל העור הרגיש ביותר. הסבון מזין, מחטא ובעל יכולת ריפוי. עשיר בלחות ולכן ניתן גם לשימוש על עור הפנים. מומלץ לכל סוגי העור, לעור יבש, בעייתי, כולל העור הרגיש ביותר. הסבון מזין, מחטא ובעל יכולת ריפוי. עשיר בלחות ולכן ניתן גם לשימוש על עור הפנים. מומלץ לכל סוגי העור, לעור יבש, בעייתי, כולל העור הרגיש ביותר.

Sodium Olivate*, Sodium Cocoate*, Goat Milk, Sodium Jojobate*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Beeswax*, Honey, SALVIA SCLAREA (CLARY) OIL, Rosmarinus Officinalis Oil. *ingredient from organic farming

דואר רשום 25 ש"ח

שליח עד הבית 49 ש"ח

משלוח חינם בקניה מעל 450 ש"ח

דרגו את המוצר

כתוב את חוות הדעת שלך על המוצר: סבון חלב עיזים אורגני - תערובת מדברית

  כוכב 1
גרוע
2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
מעולה
דירוג מוצר